ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מתי כדאי ליישר שיניים

   

  ״האם יש דבר כזה ישור שיניים מהיר״? זה הוא החלום של כל המטופלים. במציאות לא קיים תהליך מהיר ליישור שיניים. רופא מומחה ליישור שיניים יסביר לכם כי יישור שיניים הוא בעצם תהליך בו מזיזים את השיניים באופן מלאכותי, ולכל אדם יש את הקצב שלו. על מנת לקבל את המקסימום ולזכות בחיוך מושלם, יש לתת את האמון ברופא המטפל, הוא ידע הכי טוב לפי מצב הפה שלכם, מתי סיימו את התהליך המורכב. רופא בעל ניסיון שראה הרבה פיות, יוכל לתת לכם הערכה בלבד של זמן הטיפול, מאחר והקצב נקבע על פי ההתרחשויות בשטח.   ד״ר אחמד שרפי, אורטודנט – רופא מומחה ליישור שיניים ולאסתטיקה של הפנים חיפה יסייע לכם עד לחיוך המושלם.

  למה מומלץ ליישר שיניים בגיל צעיר?

  הסיבה שכל רופא מומחה ליישור שיניים ומטופלים, מעדיפים להתחיל בתהליך יישור השיניים בגיל צעיר, מכיוון שאצל צעירים תהליך יישור השיניים מהיר יותר, בהפרש משמעותי מאשר אצל מבוגרים. אצל מבוגרים העצם שאותה בעֿצם מזיזים דחוסה יותר ותהליכי הבנייה והספיגה איטיים וממושכים יותר. בגילאים המבוגרים יותר יש גם בהרבה מאוד פעמים גם נסיגות של החניכיים שגורמות לכך שהתמיכה שמקבל העצם מהחניכיים היא קטנה יותר והרופא צריך לעשות את התהליך באיטיות רבה, וגם הפעמים שמגיעים לביקורות הוא גדול יותר. לכן מומלץ כבר מגיל צעיר בתיאום עם רופא השיניים שלכם, לגשת לייעוץ אצל אורטודנט מומחה.

  מהו הזמן הכי מהיר ליישור שיניים

  ד״ר אחמד שרפי, רופא מומחה ליישור שיניים, אומר כי יישור שיניים של בין שישה חודשים עד שנה נחשב לכל הדעות לטיפול הקצר ביותר, אך צריך להבין כי לכל מטופל יש את הזמן הנדרש לו, על פי מורכבות הבעיה שלו. כיום הטיפול נעשה על ידי ריבועים שקופים, כשהחוטים שמקשרים הם גם שקופים, שבולטים פחות ויפים יותר ויזואלית למטופלים, במקום מה שהייתה בזמנו הטכנולוגיה הנפוצה והיא שימוש בריבועים וחוטים ממתכת. בשנים האחרונות נכנסו לשימוש גם חוטים שהם ארוכי טווח והריבועים, שהם בדרך כלל  בעלי חיכוך קטן ביותר – מה שמקצר משמעותית את אורך הטיפול וגם מקטין משמעותית את כמות הביקורים שצריכים להגיע אליהם לאורטודנט ופרקי הזמן בין הביקורות מתארך מפעם בחודש, לפעם בחודשיים בממוצע לייעוץ מקצועי פנו אל ד״ר אחמד שרפי, אורטודנט מומחה ומנוסה, שישמח לתת לכם את הפה המושלם.

  אכפת לכם מהבריאות השיניים שלכם?

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   טיפולי שיניים נוספים

   יישור שיניים בצפון

   הסיבות לביצוע יישור שיניים בחיפה הן רבות ומגוונות. החל משדרוג המראה, נסיבות רפואיות או שמא מדובר במצב אחר הדורש את יישור השיניים – יש לבצע הליך זה כראוי. מעוניינים גם...

   איך לבחור רופא שיניים

   הילד זקוק ליישור שיניים? הורים, אתם מבינים שאתם עומדים לפני החלטה חשובה מאוד בבחירת האורטודנט האידיאלי עבורכם. , סביר להניח כי קיבלתם כבר המלצות בפייסבוק, בקבוצות שלכם בווטסאפ ומהשכנים על...

   ליצירת קשר

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
    ענקית קידום האתרים בישראל