ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  יישור שיניים באזור חיפה

  אנשים מתלבטים לא מעט לגבי תהליך יישור שיניים. ד״ר אחמד שרפי שמנהל מרפאת יישור שיניים בחיפה נשאל לא פעם האם תהליך יישור השיניים כואב ואיך להתמודד עם הפחד שיש להרבה אנשים מרופאי שיניים. חשוב לדעת כי התהליך אינו כואב, הוא לא נעים, אך עם זאת התוצאה הסופית שווה. יש להבין כי התהליך מחולק לשניים, החלק הראשון הוא הטיפול במרפאה, שהוא לא כואב, לעיתים ניתן להרגיש לחץ במקום הנקודתי שבו מחזקים את התמיכה בשיניים ובלסת אבל לחלוטין אין כאב. החלק השני שיש להתייחס אליו הוא המשך הטיפול שבשגרה בבית, בו יש להקפיד במיוחד עם היגיינה אישית. יש לציין כי הפלטה על השיניים, לא גורמת לכאב, ובכל מקרה שווה לפני התהליך להתייעץ עם רופא מומחה כדוגמת ד״ר אחמד שרפי, אורטודנט מומחה.

  איך להתגבר על הפחד מרופא שיניים

  רוב מטופלי השיניים, בין אם הם צעירים או מבוגרים, מביעים חשש לפני טיפולי שיניים. מאחר ורופאי השיניים יודעים מכך, הם פועלים לגרום להרגשה נעימה אצלם בקליניקה. לילדים למשל, ממתינות מתנות נחמדות ועוד. כיום רופאי השיניים פועלי במגוון רחב של אפשרויות על מנת להעניק ביטחון למטופלים והקניית הרגשת נוחות. על מנת למנוע פחד, מומלץ להגיע למרפאת יישור שיניים בחיפה, באם הנכם מתגוררים באזור, לראות מקרוב עוד לפני התור את המקום, להתרשם מהצוות, וכך תוכלו להרגיש בטוח ביום הטיפול.

  קבלת הסבר עוד בטרם טיפול

  בכל מקרה של צורך לבקר במרפאה לצורך טיפול יישור שיניים, מומלץ לבדוק כי הרופא עובר יחד אתכם על התהליך, ומסביר לכם את כל הפרטים, מהם הזמנים, השלבים בטיפול ועוד. רופא מומחה כדוגמת  ד״ר אחמד שרפי, אורטודנט מומחה אשר עומד בראשו של מרכז ליישור שיניים מוביל. כבר בתחילת הדרך, הוא דואג להסביר את שלבי הטיפול, מה יעשה, מה נתון לשינוי, וקובע מראש את זמני ההגעה למרפאה. ד"ר שרפי זמין עבור המטופלים באופן קבוע לאורך כל התהליך ובכל בעיה. הוא שם דגש רב, על מתן שירות ומענה ללקוחות.

  אכפת לכם מהבריאות השיניים שלכם?

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   טיפולי שיניים נוספים

   אורטודנט מומחה ליישור שיניים

   מומחה ליישור שינויים הינו רופא שיניים שסיים את תקופת הכשרתו ואת התמחותו, בארץ או בחוץ לארץ. בזכות שירותיו המקצועיים של מומחה זה, תקבלו מענה מקיף לגבי אפשרויות יישור השיניים השונות,...

   בחירה של אורטודנט מומחה

   יישור שיניים הוא סיפור רציני, מדובר בתהליך מתמשך, שנמשך בממוצע כשנה אצל צעירים, ואף עד שנתיים בגילאים בוגרים יותר, הכל תלוי כמובן במבנה הלסת והשיניים וכן המצב של הפה ועד...

   ליצירת קשר

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
    ענקית קידום האתרים בישראל