ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  חיוך ישר שווה מיליון דולר

  יישור שיניים הוא תהליך לא פשוט. מדובר בתהליך הכרוך במספר שלבים, ולכן קשה מאוד לזרז אותו. כל יישור שיניים שונה מהאחר, הכל תלוי במבנה הלסת, בצפיפות השיניים ועוד. המטרה של יישור זה, היא לבצע תיקון ממוקד בבעיות גדילה של העצמות שלעיתים צומחות בצורה לא סימטרית. בעיות בלסת יכולות לגרום פרט לאסתטיקה גם לבעיות בריאותיות למשל צפיפות שיניים העלולה לגרום למחלות חניכיים כי לא ניתן לנקות היטב את המקום. פעמים רבות אנו מתקלים בבעיה של מנשך וסגירת לסתות, לעיתים השיניים בולטות קדימה ויש שיבוש גם בהגיית אותיות. רופא שיניים מומחה יבצע יישור שיניים בצפון לתושבי הצפון. ד"ר אחמד שרפי הינו מומחה בתחום זה. פנו אליו עוד היום לייעוץ.

  מה תורם יישור שיניים בצפון?

  ליישור שיניים יש יתרונות חשובים יישור שיניים בצפון ניתן לבצע אצל רופא שיניים אורטודנט מומחה, שיוכל לאזן את הסימטריות בלסת שלכם. חיוך ופה סימטרי הוא חלומם של רבים. על מנת לרכוש חיוך כזה ולקבל שיניים ישרות, אנשים מוכנים לעשות מאמצים רבים ולהשקיע ממן רב. חיוך מושלם תורם רבות לביטחון העצמי, גם אם הוא דורש קצת מאמץ מהמטופל. באם הנכם מתגוררים בצפון, מומלץ כי תבצעו יישור שיניים בצפון, כך תחסכו לכם זמן רב בדרכים, ותוספת עלויות של דלק ומציאת מקומות חניה, בנוסף לעלות של הטיפולים.

  חיוך יפה במחיר משתלם

  כאשר אתם בוחרים רופא שיניים אורטודנט שיטפל בכם, עליכם להציג בפניו את החזון שלכם. חשוב מאוד שיהיה תאום ציפיות ביניכם לבין המומחה, שיבצע אפיון ויעדכן אתכם האם הציפיות שלכם ראליות, והאם הוא יוכל בסופו של יום להוביל אתכם לתוצאות אליהן אתם שואפים. גם לאחר שאתם בוחרים את איש המקצוע הטוב ביותר עבורכם, ומבינים שגם הנסיעה אליו תהיה נוחה וקלה ללא בזבוז זמן מיותר בכבישים, ודאו כי הוא זמין. ד״ר אחמד שרפי, אורטודנט מומחה אשר מנהל ביד רמה את הקליניקה שלו ליישור שיניים ואסתטיקה, מאמין כי לכל לקוח מגיע את הזמן שלו, ולא גורם למטופליו לחכות. פנו אליו לייעוץ.

  אכפת לכם מהבריאות השיניים שלכם?

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   טיפולי שיניים נוספים

   שיטות הטיפול ליישור שיניים

   האם מומחה ליישור שיניים, אורתודנט הוא גם רופא שיניים? אנשים רבים משתמשים במונחים של רופא שיניים ואורתודנט ואינם בעצם יודעים מה ההבדל ביניהם. אורתודנט, מומחה ליישור שיניים, הוא רופא שיניים...

   בחירה של אורטודנט מומחה

   יישור שיניים הוא סיפור רציני, מדובר בתהליך מתמשך, שנמשך בממוצע כשנה אצל צעירים, ואף עד שנתיים בגילאים בוגרים יותר, הכל תלוי כמובן במבנה הלסת והשיניים וכן המצב של הפה ועד...

   ליצירת קשר

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
    ענקית קידום האתרים בישראל