ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אורטודנט מומחה

  אורטודנט מומחה ליישור שיניים ולסתות הינו רופא שיניים בעל רישיון תקף לעסוק ברפואת שיניים, ויחד עם זאת מומחה ביישור שיניים תוך שימוש בטכניקות שונות ומתקדמות. ההכשרה שלו היא מעבר לרופא שיניים רגיל, ובעזרת הידע שרכש הוא יכול לסייע לבעיות שיניים המשפיעות על יישור הלסת והנראות של הפה. שיניים צפופות הן גם סכנה בריאותית ולא מדובר רק על נושא אסתטי. על מנת לקבל ייעוץ של מומחה בתחום, פנו אל ד״ר אחמד שרפי, אורטודנט מומחה ליישור שיניים ובעל מרכז יישור שיניים והאסתטיקה של הפנים בחיפה.

  תפקידו של אורטודנט מומחה ליישור שיניים

  שיניים עקומות, צפופות או עם רווחים גדולים, הן דבר לא אסתטי. מרבית האנשים מעוניינים בחיוך מושלם. במציאות מדובר על נתח נכבד של אנשים הסובלים מהבעיות שציינו ומסיבות שונות. כבר בילדות אם ילד לוקח מוצץ למשך זמן ארוך, השיניים שלו משתנות ויכולה להיווצר אי סימטריה. לכן מומלץ מאוד להמעיט בשימוש במוצץ. כאשר מטופל מגיע אל אורטודנט מומחה ליישור שיניים, הוא יעבור אבחון מקדים כדי להבין מהי הדרך הנכונה לטפל בבעייתו. לאחר מכן הרופא יחליט על תכנית טיפול מקיפה, בדרך כלל בשלבים, ויסביר למטופל מה כרוך בכך ומה צפי הזמן לסיום הטיפול. לעיתים במהלך הטיפול, הרופא משנה שלבים, הכלת מוד בהתקדמות תהליך היישור.

  להצלחה טפלו רק אצל המומחים 

  על מנת להצליח בטיפול, חשוב מאוד לטפל אצל אורטודנט מומחה, שמאחוריו כבר יישורי שיניים רבים, והוא יכול להכיר בצורה טובה את כל המורכבויות הכרוכות בתהליך יישור השיניים. אין להקל ראש, ולכן חשוב לבדוק היטב את הרזומה של הרופא אליו אתם פונים, רופא מנוסה כמו ד״ר שרפי אחמד, אורטודנט מומחה ליישור שיניים ובעל מרכז יישור שיניים והאסתטיקה של הפנים בעל מרפאה בחיפה, יעשה עבורכם את כל ההבדל.

  אכפת לכם מהבריאות השיניים שלכם?

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   טיפולי שיניים נוספים

   מומחה פה ולסת חיפה

   מומחה פה ולסת במרכז של ד"ר שרפי אחמד יש גם מומחה פה ולסת פנייה אל מומחה פה ולסת חיפה מחזיקה ביתרונות רבים. בין אם אתם זקוקים למענה מקצועי בתחום הלבנת שיניים, יישור...

   יישור שיניים באזור חיפה

   אנשים מתלבטים לא מעט לגבי תהליך יישור שיניים. ד״ר אחמד שרפי שמנהל מרפאת יישור שיניים בחיפה נשאל לא פעם האם תהליך יישור השיניים כואב ואיך להתמודד עם הפחד שיש להרבה...

   ליצירת קשר

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
    ענקית קידום האתרים בישראל